W dniu 07.01.2012 odbędzie się drugi noworoczny turniej integracyjny osób niepełnosprawnych. Impreza odbędzie się na ul. Armii Krajowej w Knurowie. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą na temat turystyki oraz pierwszej pomocy a także zdolnościami manualnymi, orientacją przestrzenną w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów. Cała impreza będzie umilana oprawą muzyczną oraz poczęstunkiem. Udział w turnieju wezmą: „FUNDACJA SZANSA DLA NIEWIDOMEGO OPOLE”, „NIEPEŁNOSPRAWNI MIASTA KNURÓW”, „KOŁO PTTK TRION”, „STOWARZYSZENIE DIABETYKÓW KNURÓW”, „OPS GLIWICE”, „STOWARZYSZNIE RODZIN I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”.
- W połowie listopada planowana jest dwudniowa wycieczka do Węgierskiej Górki i gorących źródeł na Słowacji (szczegółowe informacje zostaną podane w późniejszym terminie).
- W połowie października planowana jest dwudniowa wycieczka w Góry Świętokrzyskie (szczegółowe informacje zostana podane w późniejszym terminie).
- Zebrania Koła TRION odbywają sie w każdy II czwartek miesiąca o 16:00 w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych w Gliwicach przy ul. Jagiellońskiej 21 ( na pierwszym piętrze ).
- Zarząd Koła TRION spotyka się w każdą I środę miesiąca.